Skip to content

Kontaktuppgifter

Adressinformation

GRIFK FOTBOLL RF

Vanha Turuntie 42, 02700 Grankulla
Ly 1888401-9
Aktia FI69 4055 0010 0283 36

GRANKULLA IFK REPRESENTATIONSFOTBOLL RF

Kavallvägen 27 b, 02700 Grankulla
Ly 2093771-4
Aktia FI64 4055 2920 1242 62

GrIFK:s planer och addresser

Grankullas centralplan

Bembölevägen 9
02700 Grankulla
+358 95056445

FA SOLUTIONS ARENA

Gamla Åbovägen 42
02700 Grankulla

Saharas sandplan

Södra mossagränden 1
02700 Grankulla

SMEDS SANDPLAN

Smedsvägen 5
02700 Grankulla

Personal

Kontaktuppgifter

Matti Hannuksela

ordförande

matti.hannuksela@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Kontaktuppgifter

Johanna Tiinus

versamhetsledare

johanna.tiinus@grifkfotboll.fi
044 554 6654

Kontaktuppgifter

Arto Tuohisto-Kokko

träningschef

arto@grifkfotboll.fi
050 545 8972

Kontaktuppgifter

Ulla Ikonen

föreningskoordinator

toimisto@grifkfotboll.fi
044 346 6696

Ringtid på vardagar kl. 15-18

Kontaktuppgifter

Daniel Stevens

juniorchef

daniel.stevens@grifkfotboll.fi
045 645 1305

Kontaktuppgifter

Petter Meyer

manager av representationslaget

petter.meyer@grifkfotboll.fi

Kontaktuppgifter

Ville Hackman

hallmästare
FA Solutions Arena

hallimestari@grifkfotboll.fi
045 895 7575

Mika Putula

ICT-ansvarig

mika.putula@grifkfotboll.fi

Föreningens regering

Matti Hannuksela
ordförande
matti.hannuksela@grifkfotboll.fi

Tomi Rauste
vice ordförande
tomi.rauste@grifkfotboll.fi

Ordinarie ledamöter:

Petter Meyer
Rickard Kallis
Stefan Palmgren
Wilhelm Lundén
Markku Puolanne
Miia Kähärä

E-post till styrelseledamöterna finns i formuläret

förnamn.efternamn@grifkfotboll.fi