Skip to content

Seuran yhteystiedot

Seuran osoitetiedot

GRIFK FOTBOLL RF

Vanha Turuntie 42, 02700 Kauniainen
Ly 1888401-9
Aktia FI69 4055 0010 0283 36

GRANKULLA IFK REPRESENTATIONSFOTBOLL RF

Kavallvägen 27 b, 02700 Grankulla
Ly 2093771-4
Aktia FI64 4055 2920 1242 62

GrIFK:n kentät ja osoitteet

KAUNIAISTEN KESKUSKENTTÄ

Bembölentie 9
02700 Kauniainen
+358 9 5056445

FA SOLUTIONS ARENA

Vanha Turuntie 42
02700 Kauniainen

SAHARAN HIEKKAKENTTÄ

Eteläinen suokuja 1
02700 Kauniainen

SMEDSIN KENTTÄ

Smedsintie 5
02700 Kauniainen

Seuran toimihenkilöt

Yhteystiedot

Matti Hannuksela

puheenjohtaja

matti.hannuksela@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Yhteystiedot

Johanna Tiinus

toiminnanjohtaja
viestintä ja markkinointi

johanna.tiinus@grifkfotboll.fi
044 554 6654

Yhteystiedot

Arto Tuohisto-Kokko

valmennuspäällikkö

arto@grifkfotboll.fi
050 545 8972

Yhteystiedot

Ulla Ikonen

seurakoordinaattori

toimisto@grifkfotboll.fi
044 346 6696

Soittoaika arkisin klo 15-18

Yhteystiedot

Daniel Stevens

junioripäällikkö

daniel.stevens@grifkfotboll.fi
045 645 1305

Yhteystiedot

Petter Meyer

edustusjoukkueen manageri

petter.meyer@grifkfotboll.fi

Yhteystiedot

Ville Hackman

hallimestari
FA Solutions Arena

hallimestari@grifkfotboll.fi
045 895 7575

Mika Putula

ICT-vastaava

mika.putula@grifkfotboll.fi

Seuran hallitus

Matti Hannuksela
hallituksen puheenjohtaja
matti.hannuksela@grifkfotboll.fi

Tomi Rauste
hallituksen varapuheenjohtaja
tomi.rauste@grifkfotboll.fi

Petter Meyer, hallituksen jäsen, edustusjoukkueen edustaja
Rickard Kallis, hallituksen jäsen
Stefan Palmgren, hallituksen jäsen
Wilhelm Lundén, hallituksen jäsen
Markku Puolanne, hallituksen jäsen
Miia Kähärä, hallituksen jäsen

Hallituksen jäsenten sähköposti on muotoa etunimi.sukunimi@grifkfotboll.fi