Skip to content

Seuran yhteystiedot

SEURA GrIFK Fotboll rf & GRANKULLA IFK REPRESENTATIONSFOTBOLL RF

GRIFK FOTBOLL RF

Vanha Turuntie 42, 02700 Kauniainen
toimisto@grifkfotboll.fi
Y-tunnus: 1888401-9

Verkkolaskutus:

Verkkolaskuosoite: 003718884019
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus, jos lähetätte pankkiverkosta: DABAFIHH

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään laskunne sähköpostiskannauksen osoitteeseen

18884019@scan.netvisor.fi

Jos ette pysty toimittamaan laskuanne kummallakaan yllä mainituista sähköisistä lähetystavoista, voitte toimittaa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

GrIFK Fotboll rf
18884019
PL 100
80020 Kollektor Scan

Seuran edustusjoukkue:
GRANKULLA IFK REPRESENTATIONSFOTBOLL RF

Kavallintie 27 b, 02700 Kauniainen
Ly 2093771-4

Seuran toimisto- ja kokoustila:
Työväen Akatemia
Vanha Turuntie 14, 02700 Kauniainen [ näytä kartalla ]

–> Tila varattavissa seuran joukkueiden kokouskäyttöön. Kokoustila soveltuu max 15 hlö kokouksille.
Varaukset: toimisto@grifkfotboll.fi

Seuran henkilöstö

Hannuksela_Matti_2023

Matti Hannuksela

Seuran puheenjohtaja ja halliyhtiön pj

matti.hannuksela@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Yhteystiedot

Johanna Tiinus

Toiminnanjohtaja

johanna.tiinus@grifkfotboll.fi
044 554 6654

Viestintä, henkilöstö, yhteistyöt ja sponsorit, tapahtumat, tiedustelut

Miia Kähärä_2023

Miia Kähärä

Hallintopäällikkö

toimisto@grifkfotboll.fi
045 7838 4588

Pelipassit, vakuutukset, pelaajasiirrot, toimihenkilöiden tuki ja koulutus, laskutus, palkat, vuorovaraukset

Tuohisto-Kokko_Arto

Arto Tuohisto-Kokko

Valmennuspäällikkö U5-U13

arto@grifkfotboll.fi
050 545 8972

Ikäluokat U5-U13, uudet pelaajat ja perustettavat joukkueet, sarjat, valmentaja- ja pelinohjaajakoulutus

Stevens_Daniel

Daniel Stevens

Valmennuspäällikkö U14-A

daniel.stevens@grifkfotboll.fi
045 645 1305

Ikäluokat U14-A, Urhea ja koulutusyhteistyö, valmennuslinja

Aakko_Jukka

Jukka Aakko

Harrastepäällikkö

jukka.aakko@grifkfotboll.fi

050 557 0012

Harraste- ja tapahtumatoiminnot; perhe- ja minifutis, aikuisten harrasteryhmät, leirit, kerhot, turnaukset ja tapahtumat

Meyer_Petter

Petter Meyer

Edustusjoukkueen manageri

petter.meyer@grifkfotboll.fi

GrIFK-Logo-transparent

Mika Putula

ICT-vastaava / Seuratyöntekijä

mika.putula@grifkfotboll.fi

ICT, toimihenkilöiden käyttöoikeudet, nettisivut. Yleiset avustavat tehtävät.

SEURAN ORGANISAATIO JA ESITTELY

Organisaatio
otsikkokuva
yhteisö
vastuullisuus
olosuhteet
viestintä
Vastuualueet

Mukaan toimintaan?

Onko sinulla jotain sellaista osaamista, jota haluaisit tuoda seuran tai joukkueiden käyttöön?

Seura toimii rajatuilla resursseilla ja on aina avoin jäsentensä osaamisen ja kontaktien hyödyntämiseen seuran kehityksen tueksi. Ole rohkeasti yhteydessä: johanna@grifkfotboll.fi 

Seuran hallitus YHTEYSTIEDOT: ETUNIMI.SUKUNIMI@GRIFKFOTBOLL.FI

Hannuksela_Matti_2023

Matti Hannuksela

puheenjohtaja
puheenjohtaja@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Myllyneva_Kai

Kai Myllyneva

varapuheenjohtaja
kai.myllyneva@grifkfotboll.fi

Meyer_Petter

Petter Meyer

hallituksen jäsen, edustusjoukkueen manageri ja puheenjohtaja
petter.meyer@grifkfotboll.fi

Reetta Nevala

Reetta Nevala

hallituksen jäsen

Rauste_Tomi

Tomi Rauste

hallituksen jäsen

Valojärvi_Hannu

Hannu valojärvi

hallituksen jäsen

Heinänen_Marcus

Marcus Heinänen

hallituksen jäsen

Carlberg_Tuomas

Tuomas Carlberg

hallituksen jäsen

Avaa keskustelu
Hei👋
Miten voimme auttaa?