Skip to content

Seuran yhteystiedot

SEURA GrIFK Fotboll rf

GRIFK FOTBOLL RF

Vanha Turuntie 42, 02700 Kauniainen
toimisto@grifkfotboll.fi
Y-tunnus: 1888401-9

Verkkolaskutus:

GrIFK Fotboll rf
003718884019
HELSFIHH
Aktia Pankki Oyj

laskut@grifkfotboll.fi 

Seuran edustusjoukkue:
GRANKULLA IFK REPRESENTATIONSFOTBOLL RF

Kavallintie 27 b, 02700 Kauniainen
Ly 2093771-4

 

Seuran toimisto- ja kokoustila:
Työväen Akatemia, Aivoriihi A4
Vanha Turuntie 14, 02700 Kauniainen

> Tila käytettävissä ti ja ke.

Seuran toimihenkilöt

Hannuksela_Matti_2023

Matti Hannuksela

seuran puheenjohtaja ja halliyhtiön pj

matti.hannuksela@grifkfotboll.fi
050 553 2792

Yhteystiedot

Johanna Tiinus

toiminnanjohtaja

johanna.tiinus@grifkfotboll.fi
044 554 6654

viestintä, yhteistyöt ja kumppanuudet, tapahtumat, tiedustelut

Yhteystiedot

Arto Tuohisto-Kokko

valmennuspäällikkö

arto@grifkfotboll.fi
050 545 8972

Joukkueet, uudet pelaajat, hallivuorot, sarjat, valmentajakoulutus

Miia Kähärä_2023

Miia Kähärä

hallintopäällikkö

toimisto@grifkfotboll.fi
045 7838 4588

Pelipassit, vakuutukset, siirrot, toimihenkilöiden tuki ja koulutus, laskutus, palkat

Yhteystiedot

Daniel Stevens

junioripäällikkö

daniel.stevens@grifkfotboll.fi
045 645 1305

Mini- ja perhefutis, päiväkotiyhteistyö, nuorimmat ikäluokat, A-jun & U23

Friström_Jarkko_2023

Jarkko Friström

maalivahtivalmennusvastaava

jarkko.fristrom@grifkfotboll.fi
045 326 0835

Meyer_Petter_2023

Petter Meyer

edustusjoukkueen manageri

petter.meyer@grifkfotboll.fi

Hackman_Ville_2023

Ville Hackman

hallimestari
FA Solutions Arena

hallimestari@grifkfotboll.fi
045 7837 1677

Hallin huolto ja käyttö, ovien avaaminen, löytötavarat

GrIFK-Logo-transparent

Mika Putula

ICT-vastaava

mika.putula@grifkfotboll.fi

Toimihenkilöiden käyttöoikeudet, nettisivut, ICT

Seuran hallitus

Hannuksela_Matti_2023

Matti Hannuksela

puheenjohtaja

puheenjohtaja@grifkfotboll.fi
050 553 2792

 

Rauste_Tomi_2023

Tomi Rauste

varapj

tomi.rauste@grifkfotboll.fi

Meyer_Petter_2023

Petter Meyer

hallituksen jäsen, edustusjoukkueen manageri, edustusjoukkueen pj

petter.meyer@grifkfotboll.fi

Reetta Nevala_2023

Reetta Nevala

hallituksen jäsen 

reetta.nevala@grifkfotboll.fi

Kallis_Rickard_2023

Rickard Kallis

hallituksen jäsen

rickard.kallis@grifkfotboll.fi

Myllyneva_Kai_2023

Kai Myllyneva

hallituksen jäsen

kai.myllyneva@grifkfotboll.fi